+48222242222 recepcja@royalhotel.pl
InstagramGoogle
Kategorie
Bez kategorii

Szanowni Goście, Mieszkańcy i okoliczni sąsiedzi Twierdzy Modlin,

Zapraszamy do Restauracji Stara Pralnia w nowych godzinach otwarcia:

Poniedziałek – Piątek

16:00 – 22:00

Sobota – Niedziela

13:00 – 22:00

Rezerwacje: +48 600 329 129

Dear Guests, Residents, and Neighbors of Modlin Fortress,

We would like to invite you to the Stara Pralnia Restaurant during the new opening hours:

Monday – Friday

4:00 p.m. – 10:00 p.m.

Saturday – Sunday

1:00 p.m. – 10:00 p.m.

Reservations: +48 600 329 129

Kategorie
Bez kategorii

Czas na dobre wieści i tegoroczny ranking Top 50 Restauratorów Innowatorów Magazynu Forbes.

Jak piszą organizatorzy: „W tym roku pod lupę wzięto niemal 200 nazwisk, z których jury wybrało najlepszą pięćdziesiątkę Restauratorów Innowatorów (…)”

Jest nam niezmiernie miło, że już po raz trzeci zostaliśmy wyróżnieni przez Magazyn Forbes i FOR Solutions wśród 50 Najlepszych Restauratorów w Polsce. W tym roku właściciel i wizjoner Wiesław Jan Prusiecki awansował na 19 pozycję, zajmując najlepszy wynik w Poznaniu.

Dziękujemy wszystkim Gościom naszych konceptów: Restauracja CucinaWhisky Bar 88UŁAN BROWARCappuccina Cukiernia LodziarniaCountry Park „Pod Gajem” i Restauracja Stara Pralnia w Hotel Royal Modlin za Waszą obecność, która pozwala nam rozwijać się każdego dnia. Dziękujemy naszym Współpracownikom, bez których to wyróżnienie nie byłoby możliwe – to nasz wspólny sukces.

Dziękujemy Pani Agnieszce Małkiewicz oraz Jury rankingu. Składamy gratulacje dla pozostałych Restauratorów Innowatorów.

Ta nagroda jest dla nas inspiracją do dalszych działań, a miano Restauratora Innowatora to wielkie zobowiązanie. Dziękujemy i czekamy na Państwa w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym i Modlinie.


Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: https://www.forbes.pl/rankingi/ranking-top-50-restauratorow-forbes-and-for-w-tym-roku-zmienilismy-zasady-gry/8cv4exf

Kategorie
Bez kategorii

Przygotuj się na niezapomniany dzień pełen integracji, relaksu i zabawy dla Twojej firmy w otoczeniu pięknych terenów Hotelu Royal. Nasza oferta piknikowa to nie tylko standardowy event – to prawdziwe doświadczenie, które stworzy niepowtarzalną atmosferę dla Twojej firmy.

Przestronny teren w otoczeniu natury zapewnia idealne miejsce do relaksu i integracji. Przygotowaliśmy również wyjątkowe atrakcje, takie jak strefa grillowa, na której możecie wspólnie się integrować na świeżym powietrzu przy soczystym grillu.

Oferujemy możliwość zorganizowania różnorodnych atrakcji (za dodatkową opłatą), takich jak spływ kajakowy po ujściu dwóch rzek Wisły i Narew, tuż obok Spichlerza, czy zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem.

Po zwiedzaniu zachęcamy do skorzystania z Restauracji Stara Pralnia, gdzie z chęcią przygotujemy dla Was pyszny obiad i desery. Oferujemy szeroki wybór dań kuchni regionalnej i międzynarodowej, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze dania są przygotowywane ze świeżych, lokalnych składników, co gwarantuje nie tylko doskonały smak, ale także wysoką jakość. A na deser polecamy nasze wyborne słodkości, które z pewnością zadowolą każdego łasucha.

Nie czekaj dłużej – zorganizuj niezapomniany piknik firmowy w Hotelu Royal i ciesz się wspólnymi chwilami pełnymi integracji i relaksu!

Dział Sprzedaży:

Tel. +48 608 550 099

E-Mail olga.snopkiewicz@royalhotel.pl

Kategorie
Bez kategorii

Odwiedź militarną perłę Europy. Twierdza Modlin to najdłuższy budynek będący historycznym pomnikiem architektury obronnej, zlokalizowany u zbiegu Wisły i Narwi, tylko 30 km od Warszawy, nieopodal bajkowego Kampinoskiego Parku Narodowego.

Atrakcje Twierdzy Modlin:

 • Tarasy Widokowe Wieży Czerwonej
  pon. – pt. (10:00 – 16:00)
  sob. – ndz. (10:00 – 18:00)
 • Muzeum Twierdzy Modlin
  pon. – pt. (10:00 – 16:00)
  sob. – ndz. (10:00 – 18:00)
 • Wystawa COBI „Wielka Kolekcja Historyczna” w Twierdzy Modlin
  sob. – ndz. (11:00 – 17:00)
 • Kojec Meciszewskiego z Widokiem na Spichlerz (ogólnodostępny)
 • Cmentarz Forteczny w Twierdzy Modlin (ogólnodostępny)
 • Kapliczka Powstańców Styczniowych 1863 (ogólnodostępna)

Zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiemPodczas wycieczki z naszymi przewodnikami, poznasz tajemnice Twierdzy Modlin oraz zobaczysz niedostępne na co dzień zabytki! To niepowtarzalna okazja, by wejść w ślady bohaterskich żołnierzy, którzy bronili tego niezwykłego miejsca!

Stamtąd wyruszymy na wycieczkę, podczas której zobaczycie wiele interesujących miejsc.

Między innymi zobaczycie:

– Najdłuższy budynek w Europie!

– Areszt Carski

– Dziedziniec Koszar Obronnych

– Wieża Wodna

– Stołówka wojskowa

– Kojec Meciszewskiego

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki do Muzeum Twierdzy Modlin. Muzeum znajduje się obok parkingu, a przed wejściem do niego stoi Tankietka TK-1, co ułatwi jego znalezienie. Adres to ul. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.

UWAGA! Pomimo identycznego adresu, prosimy nie kierować się w stronę Wieży Czerwonej. Parking jest płatny – kosztuje 3 złote za każdą rozpoczętą godzinę. Wjazd na parking odbywa się przez bramę A na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego. Zwiedzanie zaczyna się o 12:00. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których przejdziecie około 3 kilometrów. Całkowity koszt: 35 zł / os.

To jeszcze nie wszystko!

Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – BILETY W CENIE ZWIEDZANIA!

• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza

 Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197″ – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! Czas zwiedzania: zależny od grupy.


Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin).

Jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie!

Pamiętaj o zabraniu ze sobą latarki i uśmiechu od ucha do ucha!

Do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

To niepowtarzalne miejsce, które z pewnością zostanie w pamięci Twojej rodziny na długo.

+48 888 424 888

kontakt@twierdzamodlin.com

www.twierdzamodlin.com

Zwiedzanie Twierdzy Modlin dla dzieci z animatorem.

Historia Twierdzy Modlin czeka na Wasze pociechy! Razem z naszym animatorem Wasze dzieci będą się uczyć poprzez zabawę. To wspaniałe miejsce, które pozwoli na rozwijanie pasji, zainteresowań oraz zdobywanie nowych doświadczeń! Do uczestnictwa zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat.

Podczas zajęć wspólnie z dziećmi:

• poznacie historię Twierdzy Modlin i Korpusu Kadetów nr 2,

• zobaczycie najdłuższy budynek w Europie,

• będziecie rozwiązywali zagadki,

• przygotujecie własnoręcznie odznaki kadetów,

• odwiedzicie izby żołnierskie,

• będziecie eksplorowali dawne pomieszczenia Korpusu Kadetów.

• poznacie nazwy poszczególnych elementów umundurowania Kadetów.

• nauczycie się szyfrować swoje imię.

Wszystkie te atrakcje sprawiają, że zwiedzanie Twierdzy Modlin jest nie tylko edukacyjne, ale także zabawne i pełne emocji.

Liczba miejsc ograniczona!

Czas trwania: ok. 2h

Cena uczestnictwa w wycieczce z przewodnikiem-animatorem:

• dzieci od 6 do 12 lat – 35 zł (bilety tylko ONLINE)

• dorośli – 20 zł (dorośli kupują bilety TYLKO NA MIEJSCU!).

Pragniemy zaznaczyć, że wycieczka jest dedykowana głównie dzieciom i dostosowana do ich wieku. Dlatego dorośli uczestniczący w wycieczce nie otrzymają tak dużo informacji na temat Twierdzy Modlin, jak podczas standardowego zwiedzania z przewodnikiem. Niemniej jednak, zachęcamy rodziców do towarzyszenia swoim dzieciom podczas wycieczki z naszym animatorem, aby robić pamiątkowe zdjęcia i wspierać swoje pociechy w rozwiązywaniu zagadek.

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki do Muzeum Twierdzy Modlin (ul. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki).

*Muzeum znajduje się obok parkingu, a przed wejściem do niego stoi Tankietka TK-1, co ułatwi jego znalezienie. UWAGA! Pomimo identycznego adresu, prosimy nie kierować się w stronę Wieży Czerwonej.

Parking jest płatny – kosztuje 3 złote za każdą rozpoczętą godzinę. Wjazd na parking odbywa się przez bramę A na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.


To jeszcze nie wszystko! Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów turystycznych:

• Tarasy Widokowe Wieży Czerwonej

• Muzeum Twierdzy Modlin – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce!

Podczas zwiedzania Twierdzy Modlin, dzieci mają okazję poznać tajemnice historii Polski i Europy, a jednocześnie bawić się i rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię razem z naszym animatorem. Czekają na Was różne zagadki, puzzle, piękne krajobrazy, a nawet działa i broń.


Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin).

To niepowtarzalne miejsce, które z pewnością zostanie w pamięci Twojego dziecka na długo.

+48 888 424 888

kontakt@twierdzamodlin.com

www.twierdzamodlin.com

Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem to zdecydowanie uwielbiane wydarzenie naszych odwiedzających! To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób. Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do naszego punktu „Muzeum Twierdzy Modlin” – w celu zeskanowania biletów. Skanowanie biletów rozpoczynamy co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki.

Spotykamy się w Muzeum Twierdzy Modlin, czyli Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin. W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki, do których na co dzień nie ma dostępu, a tym bardziej o zmroku. Zapowiada się niezły dreszczyk emocji! Jeśli lubisz czuć adrenalinę, to ta wycieczka jest dla Ciebie idealna! Całkowity koszt: 40zł/osoba!

Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnym obuwiu i latarkach. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Nie zakazujemy nie brać ze sobą Waszych pociech, natomiast uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dostosowana dla dzieci, ze względu na późną godzinę zwiedzania, nierówne tereny i ciemności.


Po zwiedzaniu serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z noclegu w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin). Rezerwacja noclegu: tel. 22 224 22 22, +48 888 424 888, kontakt@twierdzamodlin.com www.twierdzamodlin.com

Busem przez Twierdzę Modlin.

Busem przez Twierdzę Modlin – przejażdżka elektrycznym busem po Dziedzińcu Koszar Obronnych wraz z audioprzewodnikiem. Jedną z największych twierdz na świecie możesz zwiedzić teraz poruszając się po całym kompleksie naszym eko-busem. Pojazdy zabierają na pokład 14 osób i poruszają się trasą obejmującą miejsca niedostępne dla turystów. Lektor zapozna Was z historią obiektów budowanych przez Francuzów, Rosjan i Polaków. Nogi odpoczywają, a Ty chłoniesz wiedzę o tej potężnej fortecy!

Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin).

+48 888 424 888

kontakt@twierdzamodlin.com

www.twierdzamodlin.com

Kategorie
Bez kategorii

Nasz hotel to niezwykłe miejsce, gdzie marzenia o wymarzonym ślubie stają się rzeczywistością, a miłość rozkwita w otoczeniu elegancji i luksusu. Od chwili, gdy przekroczycie próg Hotelu Royal, dbamy o każdy detal, by Wasze wesele było niezapomnianym wydarzeniem.

Nasze sale zostaną magicznie zaaranżowane, a dekoracje dopasowane do Waszych preferencji, tworząc niepowtarzalny klimat pełen uroku i romantyzmu. Menu to kluczowy element każdej weselnej uczty, dlatego nasz zespół kucharzy przygotuje dla Was wykwintne potrawy, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Od eleganckich przystawek, poprzez główne dania, aż po wyrafinowane desery – każdy kęs będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Po niezapomnianej zabawie, zapewniamy luksusowe pokoje dla Waszych gości, gdzie mogą oni odpocząć po wyjątkowym dniu. Nasze komfortowe pokoje zapewnią im relaks i regenerację. Niech Wasze wesele w Hotelu Royal stanie się wydarzeniem, które będziecie wspominać przez całe życie. Pozwólcie nam uczynić ten dzień niezapomnianym dla Was i Waszych bliskich!

Nasz dział sprzedaży poświęci szczególną uwagę na stworzenie wyjątkowej atmosfery, która będzie odzwierciedleniem Waszych marzeń!

Skontaktujcie się, aby zarezerwować termin Waszego wymarzonego przyjęcia: Olga Snopkiewicz  tel. +48 608 550 099 e-mail: olga.snopkiewicz@royalhotel.pl

Kategorie
Bez kategorii

Zapraszamy do stworzenia niepowtarzalnych wspomnień podczas jubileuszy, styp, chrzcin i komunii w wyjątkowym Hotelu Royal! Tutaj każda uroczystość staje się wyjątkowym wydarzeniem, nasyconym miłością i radością rodzinną!

Nasz hotel to prawdziwa oaza elegancji i luksusu, idealne tło dla Waszych rodzinnych jubileuszy. Niech każda rocznica będzie niezapomnianą celebracją, którą razem przeżyjecie w naszych przestronnych salach z wyrafinowanym stylem.

W przypadku styp, dbamy o każdy detal, aby uczynić te ważne chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi. Nasz doświadczony personel zadba o każdy aspekt przyjęcia, abyście mogli skupić się na wspólnym przeżywaniu tych wydarzeń.

Chrzciny i komunie w naszym hotelu nabierają wyjątkowego wymiaru – chwile głębokiej duchowości i wspólnoty rodzinnej są tutaj jeszcze bardziej wyjątkowe. Podczas świętowania zapraszamy Was do korzystania z licznych atrakcji rekreacyjnych dostępnych w hotelu, od uroczego ogrodu z placem zabaw, po boiska do gry w siatkówkę/koszykówkę i szachy ogrodowe.

Skontaktujcie się z naszym Działem Sprzedaży, aby zarezerwować termin Waszego wymarzonego przyjęcia:

Olga Snopkiewicz, jest do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

+48 608 550 099

olga.snopkiewicz@royalhotel.pl

Kategorie
Bez kategorii

Rodzinne wyprawy to zawsze wyjątkowe chwile, pełne wspomnień i emocji! Zaplanuj niezwykłą przygodę – wyruszcie poza miasto, by zwiedzić fascynującą Twierdzę Modlin militarną perłę Europy. Zapraszamy do Hotelu Royal na niezapomniany rodzinny pobyt, pełen luksusu, relaksu i fascynujących przygód, lekcję historii dla całej rodziny. Nasz hotel położony jest w malowniczej okolicy nad Wisłą, zapewniając komfortowy wypoczynek dla całej rodziny. Aby uczynić Państwa pobyt jeszcze bardziej wyjątkowym, przygotowaliśmy propozycję, która obejmuje zwiedzanie historycznej Twierdzy Modlin połączone z pobytem w hotelu. Zabierzcie rowery, sprzęt sportowy i zapraszamy w plener do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Nasze przestronne i elegancko urządzone pokoje są idealne dla rodzin, zapewniając wygodne łóżka oraz wszystkie udogodnienia, które sprawią, że Państwa pobyt będzie niezapomniany. Codziennie rano zapraszamy do naszej restauracji na obfite śniadanie, które zadowolą zarówno dzieci jak i dorosłych.

Podczas wycieczki zwiedzania Twierdzy Modlin wraz z Centrum Edukacji Historycznej, który jest jednym z największych i najbardziej imponujących zabytków obronnych w Polsce, przewodnik opowie Państwu fascynujące historie i legendy związane z tym miejscem. W pamięci zapadną całej rodzinie widoki na Wieży Czerwonej i zachód słońca na tarasie widokowym Taras Bonaparte i przy bramie Bonaparte, Wieża Wodna, Brama Kadetów. Zapewniamy wygodny transport z hotelu do Twierdzy Modlin i z powrotem, abyście Państwo mogli skupić się na pełnym wrażeń zwiedzaniu bez martwienia się o logistykę. Po dniu pełnym zwiedzania zapraszamy do skorzystania z atrakcji rekreacyjnych dostępnych w hotelu, urokliwego ogrodu wraz z placem zabaw, boiskami do gry w siatkówkę/koszykówkę, szachy ogrodowe.


Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin). Bezpłatne Wi-Fi na terenie hotelu. Przy hotelu przestronny parking. Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji (za dodatkową opłatą) np. spływ kajakowy. Zarezerwujcie już teraz naszą wyjątkową ofertę rodzinnej eskapady w Hotelu Royal z niezapomnianym zwiedzaniem Twierdzy Modlin! Odkryjcie razem z nami fascynujące historie i magiczne zakątki tego historycznego miejsca, tworząc wspomnienia na całe życie.

Skontaktuj się z naszą recepcją w celu rezerwacji terminu pobytu dla całej rodziny.

 +48222242222 

 recepcja@royalhotel.pl