+48222242222 recepcja@royalhotel.pl
InstagramGoogle
Kategorie
Bez kategorii

Rodzinne wyprawy to zawsze wyjątkowe chwile, pełne wspomnień i emocji! Zaplanuj niezwykłą przygodę – wyruszcie poza miasto, by zwiedzić fascynującą Twierdzę Modlin militarną perłę Europy. Zapraszamy do Hotelu Royal na niezapomniany rodzinny pobyt, pełen luksusu, relaksu i fascynujących przygód, lekcję historii dla całej rodziny. Nasz hotel położony jest w malowniczej okolicy nad Wisłą, zapewniając komfortowy wypoczynek dla całej rodziny. Aby uczynić Państwa pobyt jeszcze bardziej wyjątkowym, przygotowaliśmy propozycję, która obejmuje zwiedzanie historycznej Twierdzy Modlin połączone z pobytem w hotelu. Zabierzcie rowery, sprzęt sportowy i zapraszamy w plener do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Nasze przestronne i elegancko urządzone pokoje są idealne dla rodzin, zapewniając wygodne łóżka oraz wszystkie udogodnienia, które sprawią, że Państwa pobyt będzie niezapomniany. Codziennie rano zapraszamy do naszej restauracji na obfite śniadanie, które zadowolą zarówno dzieci jak i dorosłych.

Podczas wycieczki zwiedzania Twierdzy Modlin wraz z Centrum Edukacji Historycznej, który jest jednym z największych i najbardziej imponujących zabytków obronnych w Polsce, przewodnik opowie Państwu fascynujące historie i legendy związane z tym miejscem. W pamięci zapadną całej rodzinie widoki na Wieży Czerwonej i zachód słońca na tarasie widokowym Taras Bonaparte i przy bramie Bonaparte, Wieża Wodna, Brama Kadetów. Zapewniamy wygodny transport z hotelu do Twierdzy Modlin i z powrotem, abyście Państwo mogli skupić się na pełnym wrażeń zwiedzaniu bez martwienia się o logistykę. Po dniu pełnym zwiedzania zapraszamy do skorzystania z atrakcji rekreacyjnych dostępnych w hotelu, urokliwego ogrodu wraz z placem zabaw, boiskami do gry w siatkówkę/koszykówkę, szachy ogrodowe.


Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin). Bezpłatne Wi-Fi na terenie hotelu. Przy hotelu przestronny parking. Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji (za dodatkową opłatą) np. spływ kajakowy. Zarezerwujcie już teraz naszą wyjątkową ofertę rodzinnej eskapady w Hotelu Royal z niezapomnianym zwiedzaniem Twierdzy Modlin! Odkryjcie razem z nami fascynujące historie i magiczne zakątki tego historycznego miejsca, tworząc wspomnienia na całe życie.

Skontaktuj się z naszą recepcją w celu rezerwacji terminu pobytu dla całej rodziny.

 +48222242222 

 recepcja@royalhotel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 4 =