+48222242222 recepcja@royalhotel.pl
InstagramGoogle
Kategorie
Bez kategorii

Odwiedź militarną perłę Europy. Twierdza Modlin to najdłuższy budynek będący historycznym pomnikiem architektury obronnej, zlokalizowany u zbiegu Wisły i Narwi, tylko 30 km od Warszawy, nieopodal bajkowego Kampinoskiego Parku Narodowego.

Atrakcje Twierdzy Modlin:

 • Tarasy Widokowe Wieży Czerwonej
  pon. – pt. (10:00 – 16:00)
  sob. – ndz. (10:00 – 18:00)
 • Muzeum Twierdzy Modlin
  pon. – pt. (10:00 – 16:00)
  sob. – ndz. (10:00 – 18:00)
 • Wystawa COBI „Wielka Kolekcja Historyczna” w Twierdzy Modlin
  sob. – ndz. (11:00 – 17:00)
 • Kojec Meciszewskiego z Widokiem na Spichlerz (ogólnodostępny)
 • Cmentarz Forteczny w Twierdzy Modlin (ogólnodostępny)
 • Kapliczka Powstańców Styczniowych 1863 (ogólnodostępna)

Zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiemPodczas wycieczki z naszymi przewodnikami, poznasz tajemnice Twierdzy Modlin oraz zobaczysz niedostępne na co dzień zabytki! To niepowtarzalna okazja, by wejść w ślady bohaterskich żołnierzy, którzy bronili tego niezwykłego miejsca!

Stamtąd wyruszymy na wycieczkę, podczas której zobaczycie wiele interesujących miejsc.

Między innymi zobaczycie:

– Najdłuższy budynek w Europie!

– Areszt Carski

– Dziedziniec Koszar Obronnych

– Wieża Wodna

– Stołówka wojskowa

– Kojec Meciszewskiego

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki do Muzeum Twierdzy Modlin. Muzeum znajduje się obok parkingu, a przed wejściem do niego stoi Tankietka TK-1, co ułatwi jego znalezienie. Adres to ul. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.

UWAGA! Pomimo identycznego adresu, prosimy nie kierować się w stronę Wieży Czerwonej. Parking jest płatny – kosztuje 3 złote za każdą rozpoczętą godzinę. Wjazd na parking odbywa się przez bramę A na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego. Zwiedzanie zaczyna się o 12:00. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których przejdziecie około 3 kilometrów. Całkowity koszt: 35 zł / os.

To jeszcze nie wszystko!

Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – BILETY W CENIE ZWIEDZANIA!

• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza

 Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197″ – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! Czas zwiedzania: zależny od grupy.


Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin).

Jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie!

Pamiętaj o zabraniu ze sobą latarki i uśmiechu od ucha do ucha!

Do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

To niepowtarzalne miejsce, które z pewnością zostanie w pamięci Twojej rodziny na długo.

+48 888 424 888

kontakt@twierdzamodlin.com

www.twierdzamodlin.com

Zwiedzanie Twierdzy Modlin dla dzieci z animatorem.

Historia Twierdzy Modlin czeka na Wasze pociechy! Razem z naszym animatorem Wasze dzieci będą się uczyć poprzez zabawę. To wspaniałe miejsce, które pozwoli na rozwijanie pasji, zainteresowań oraz zdobywanie nowych doświadczeń! Do uczestnictwa zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 6 do 12 lat.

Podczas zajęć wspólnie z dziećmi:

• poznacie historię Twierdzy Modlin i Korpusu Kadetów nr 2,

• zobaczycie najdłuższy budynek w Europie,

• będziecie rozwiązywali zagadki,

• przygotujecie własnoręcznie odznaki kadetów,

• odwiedzicie izby żołnierskie,

• będziecie eksplorowali dawne pomieszczenia Korpusu Kadetów.

• poznacie nazwy poszczególnych elementów umundurowania Kadetów.

• nauczycie się szyfrować swoje imię.

Wszystkie te atrakcje sprawiają, że zwiedzanie Twierdzy Modlin jest nie tylko edukacyjne, ale także zabawne i pełne emocji.

Liczba miejsc ograniczona!

Czas trwania: ok. 2h

Cena uczestnictwa w wycieczce z przewodnikiem-animatorem:

• dzieci od 6 do 12 lat – 35 zł (bilety tylko ONLINE)

• dorośli – 20 zł (dorośli kupują bilety TYLKO NA MIEJSCU!).

Pragniemy zaznaczyć, że wycieczka jest dedykowana głównie dzieciom i dostosowana do ich wieku. Dlatego dorośli uczestniczący w wycieczce nie otrzymają tak dużo informacji na temat Twierdzy Modlin, jak podczas standardowego zwiedzania z przewodnikiem. Niemniej jednak, zachęcamy rodziców do towarzyszenia swoim dzieciom podczas wycieczki z naszym animatorem, aby robić pamiątkowe zdjęcia i wspierać swoje pociechy w rozwiązywaniu zagadek.

Prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki do Muzeum Twierdzy Modlin (ul. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki).

*Muzeum znajduje się obok parkingu, a przed wejściem do niego stoi Tankietka TK-1, co ułatwi jego znalezienie. UWAGA! Pomimo identycznego adresu, prosimy nie kierować się w stronę Wieży Czerwonej.

Parking jest płatny – kosztuje 3 złote za każdą rozpoczętą godzinę. Wjazd na parking odbywa się przez bramę A na skrzyżowaniu ulic Bema i Poniatowskiego.


To jeszcze nie wszystko! Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów turystycznych:

• Tarasy Widokowe Wieży Czerwonej

• Muzeum Twierdzy Modlin – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce!

Podczas zwiedzania Twierdzy Modlin, dzieci mają okazję poznać tajemnice historii Polski i Europy, a jednocześnie bawić się i rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię razem z naszym animatorem. Czekają na Was różne zagadki, puzzle, piękne krajobrazy, a nawet działa i broń.


Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin).

To niepowtarzalne miejsce, które z pewnością zostanie w pamięci Twojego dziecka na długo.

+48 888 424 888

kontakt@twierdzamodlin.com

www.twierdzamodlin.com

Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Nocne zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem to zdecydowanie uwielbiane wydarzenie naszych odwiedzających! To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą poznać historię tego miejsca w niecodzienny sposób. Przed rozpoczęciem wycieczki, należy zgłosić się do naszego punktu „Muzeum Twierdzy Modlin” – w celu zeskanowania biletów. Skanowanie biletów rozpoczynamy co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki.

Spotykamy się w Muzeum Twierdzy Modlin, czyli Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki. Z tego miejsca wraz z naszym przewodnikiem ruszymy w podróż, by poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin. W ramach tego wydarzenia będziesz miał okazję zobaczyć zabytki, do których na co dzień nie ma dostępu, a tym bardziej o zmroku. Zapowiada się niezły dreszczyk emocji! Jeśli lubisz czuć adrenalinę, to ta wycieczka jest dla Ciebie idealna! Całkowity koszt: 40zł/osoba!

Pamiętajcie o ciepłej odzieży, wygodnym obuwiu i latarkach. Będziemy chodzić po nierównościach, schodach i ciemnych pomieszczeniach w których łatwo się pobrudzić. Nie zakazujemy nie brać ze sobą Waszych pociech, natomiast uprzedzamy, że ta wycieczka nie jest dostosowana dla dzieci, ze względu na późną godzinę zwiedzania, nierówne tereny i ciemności.


Po zwiedzaniu serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z noclegu w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin). Rezerwacja noclegu: tel. 22 224 22 22, +48 888 424 888, kontakt@twierdzamodlin.com www.twierdzamodlin.com

Busem przez Twierdzę Modlin.

Busem przez Twierdzę Modlin – przejażdżka elektrycznym busem po Dziedzińcu Koszar Obronnych wraz z audioprzewodnikiem. Jedną z największych twierdz na świecie możesz zwiedzić teraz poruszając się po całym kompleksie naszym eko-busem. Pojazdy zabierają na pokład 14 osób i poruszają się trasą obejmującą miejsca niedostępne dla turystów. Lektor zapozna Was z historią obiektów budowanych przez Francuzów, Rosjan i Polaków. Nogi odpoczywają, a Ty chłoniesz wiedzę o tej potężnej fortecy!

Po zwiedzaniu polecamy wybrać się na smaczny obiad do Restauracji Stara Pralnia znajdującej się w Hotelu Royal Modlin, ul. Szpitalna 93, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki (1 km od Twierdzy Modlin).

+48 888 424 888

kontakt@twierdzamodlin.com

www.twierdzamodlin.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 10 =