+48222242222 recepcja@royalhotel.pl
InstagramGoogle
Kategorie
Bez kategorii

Zapraszamy do stworzenia niepowtarzalnych wspomnień podczas jubileuszy, styp, chrzcin i komunii w wyjątkowym Hotelu Royal! Tutaj każda uroczystość staje się wyjątkowym wydarzeniem, nasyconym miłością i radością rodzinną!

Nasz hotel to prawdziwa oaza elegancji i luksusu, idealne tło dla Waszych rodzinnych jubileuszy. Niech każda rocznica będzie niezapomnianą celebracją, którą razem przeżyjecie w naszych przestronnych salach z wyrafinowanym stylem.

W przypadku styp, dbamy o każdy detal, aby uczynić te ważne chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi. Nasz doświadczony personel zadba o każdy aspekt przyjęcia, abyście mogli skupić się na wspólnym przeżywaniu tych wydarzeń.

Chrzciny i komunie w naszym hotelu nabierają wyjątkowego wymiaru – chwile głębokiej duchowości i wspólnoty rodzinnej są tutaj jeszcze bardziej wyjątkowe. Podczas świętowania zapraszamy Was do korzystania z licznych atrakcji rekreacyjnych dostępnych w hotelu, od uroczego ogrodu z placem zabaw, po boiska do gry w siatkówkę/koszykówkę i szachy ogrodowe.

Skontaktujcie się z naszym Działem Sprzedaży, aby zarezerwować termin Waszego wymarzonego przyjęcia:

Olga Snopkiewicz, jest do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

+48 608 550 099

olga.snopkiewicz@royalhotel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy − dwa =